Muğlalı Dağlar Mobilya;

Ali Dağ tarafından 1984 yılında hayallerindeki mesleği gerçekleştirmek adına,  4 teker kaktırma araba ile 4 adet battaniye ile satışı yapılmak suretiyle temelleri atılmıştır.

 

Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri memnuniyetini temel alan ve bu minvalde çalışmalarını yürüten Muğlalı Dağlar Mobilya Denizli ve İlçelerine tabir yerindeyse kapı kapı dolaşarak halı satışı gerçekleştiren kurucumuz;

 

2000 yılında, Bakırlı İmar İskan Caddesi’nde 200 m²’lik ilk mağazasının kapılarını arayarak halı ve mobilya sektörüne Muğlalı Dağlar Mobilya markasını benimsetme gayesini hedeflemiştir.

 

Tarihler 2001 yılını gösterdiğinde Karşıyaka Mahallesinde, 250 m² bir mağaza hayalini gerçeklemenin haklı gururunu yaşayan Muğlalı Dağlar Mobilya, ürün çeşitliliği ve alternatif ürünleri müşterileriyle buluşturmak adına 2005 yılında Karşıyaka Merkez mağazasını 1750 m²’lik arsa alınarak toplamda, 2000 m²’ye çıkarılmıştır.

 

2011 yılında Denizli’nin her noktasına hizmet götürme isteği ve misyonuyla Kayhan Mahallesi mağazası faaliyetlerine başlamış, siz değerli dost ve müşterilerimizin yoğun taleplerini karşılamak adına 2016 yılında Acıpayam Asfaltında yer alan 3000 m²’lik yeni bir mağazaya Kayhan mağazamız taşınmıştır.

 

Muğlalı Dağlar Mobilya 33 yıllık tecrübesi 7000 m² kapalı alanda yer alan 2 adet showroomu, 12.000 m² lojistik deposu ile Mobilyadan Halıya, Beyaz Eşyadan, Küçük Ev Aletlerine evlerinizin her nevi ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma ve ürün gamına sahiptir. Alanlarında Uzman Satış Danışmanlarımız sizlerle, sizler için en uygun ürünü belirlemekte ve sınırsız çözümler sunmaktadır.